Diskuse Touch 3D MAG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskuse Touch 3D MAG

Diskusní fórum k Magazínu o telefonech HTC s grafickým prostředím Touch Flo 3D..


2 posters

    automatické nastavení datového připojení

    avatar
    mirage


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Registration date : 25. 03. 09

    automatické nastavení datového připojení Empty automatické nastavení datového připojení

    Příspěvek  mirage 03.04.09 13:22

    nenašel jste někdo nějakou aplikaci (do Touch Pro), která by automaticky nastavila připojení podle operátora (vodafone, t-mobile, o2) ? U EnergyRom 2 mám za to že pěkně po flashi mi to samo zjistilo, že mám vodafone a nastavilo datové přenosy, mms, ... Ted zkouším jiný ROM a smůla. Netušítě kde to sehnat. Díky
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    automatické nastavení datového připojení Empty Connection Setup

    Příspěvek  derby00 10.04.09 9:34

    Jedná se o Connection Setup, je standartně dodávaný s necustomizovaným Raphaelem.
    Viděl jsem ho např. tady
    avatar
    mirage


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Registration date : 25. 03. 09

    automatické nastavení datového připojení Empty Re: automatické nastavení datového připojení

    Příspěvek  mirage 10.04.09 10:32

    a ja to na tom xda ne a ne najít. a to jsem se ptal i ve 2 forech na xda. Zlatě tady. Díky
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    automatické nastavení datového připojení Empty re:

    Příspěvek  derby00 12.04.09 20:33

    Jojo hlavne aby to slo, konkurencni fora - alespon ta ceska podle me nenabizeji informace o komplexnejsich problemech. Proto jsem se rozhodl zalozit toto forum. Taky proto ze jsem sam celkem hracicka a rad se ve vsem "rejpu" Very Happy

    Sponsored content


    automatické nastavení datového připojení Empty Re: automatické nastavení datového připojení

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je 19.05.24 21:27