Diskuse Touch 3D MAG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskuse Touch 3D MAG

Diskusní fórum k Magazínu o telefonech HTC s grafickým prostředím Touch Flo 3D..


2 posters

    ROM s WM 6.5

    avatar
    RadekL_33


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Registration date : 24. 03. 09

    ROM s WM 6.5 Empty ROM s WM 6.5

    Příspěvek  RadekL_33 08.04.09 16:16

    Jaké ROM s WM 6.5 používáte? KDe ho stáhnout a jak nainstalovat?
    avatar
    rachtl


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Registration date : 25. 03. 09
    Location : Usti nad Orlici / Ostrava (study)

    ROM s WM 6.5 Empty Re: ROM s WM 6.5

    Příspěvek  rachtl 19.04.09 20:04

    Ja jsem ted na svem diamondu zkousel udK_Syrius_WM6.5_BETA2_WWE a na nej nahral i XBmod_VGA_Rhodium_Manila FIX V1C (TF3D 2), novejsi verzi jsem jeste nezkousel. Je to sviznejsi nez nova tezka erzika s XBmodem, jeste se mi nestalo ze by windowsy vytuhly absolutne. Co mi vadi: display jeste se mi nepodarilo vypnout autonataceni orientace displeje (ale jeste jsem nesmejdil v registrech) no a taky mi vzdy pri prichozim hovoru pada TF3D 2 (jeste jsem s tim nezkousel nic delat, az dodelam veci do skoly ve kterych mam skluz zkusim), jinak spokojenost Smile
    avatar
    RadekL_33


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Registration date : 24. 03. 09

    ROM s WM 6.5 Empty Re: ROM s WM 6.5

    Příspěvek  RadekL_33 19.04.09 21:46

    A není ten Syrius náhodou jen italsky a německy?
    Našel jsem na xda několik rom WM 6.5, ale žádná nebyla úplně propracovaná, často je to jen kabátek a do hlobky nejde. Navíc je tam spousta věcí nahrazena z HTC Diamond.
    Docela se mi WM 6.5 líbí a po instalaci zůstává hooodně paměti volné, ale chtělo by to tu oficiální (plnou), ne náhražky.

    Sponsored content


    ROM s WM 6.5 Empty Re: ROM s WM 6.5

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je 20.05.24 1:20