Diskuse Touch 3D MAG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskuse Touch 3D MAG

Diskusní fórum k Magazínu o telefonech HTC s grafickým prostředím Touch Flo 3D..


    Energy ROM 3.0

    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    Energy ROM 3.0 Empty Energy ROM 3.0

    Příspěvek  derby00 29.05.09 17:17

    Jedná se o první ROM z populární série obsahující WM6.5 a TF3D2

    Používám EnergyROM 3.0 s WM6.5 a TF3D2 CZ už týden, zatím jsem víceméně spokojený...

    Co se týká samotného WM6.5 zatím jsem se nedopídil žádného závažného bugu, mimo programu TV Program funguje vše co fungovalo na WM6.1 včetně iGo o kterém se často píše, že na WM6.5 nefunguje případně s úpravou...

    Co se týká TF3D2 jsem více méně spokojený, i zde funguje vše jak má mimo zobrazení všech kontaktů v záložce Lidé, zde se po tomto kroku TF3D2 vždy restartuje - jako náhradu používám Resco Contacts, další chyba je v počasí, přesto že byl vytvořen program na úpravu databáze měst Weather Master přímo pro nové TF3D2 nelze přidat jiná než stávající města! Po přidání nového města se při přechodu na záložku počasí TF3D2 restartuje!
    Pak je ještě dalších pár chyb v TF3D2 které jsou známy a XBMod pracuje na další jeho verzi...

    Co se týká nového homescreenu WM6.5 ještě jsem si na něj příliž nezvyknul, pokud ho používáte doporučuji doinstalovat WM 7 Titanium Project, obsahuje značná vylepšení Microsofťáckého homescreenu a spoustu nových užitečných pluginů...

    Na závěr bych ještě zmínil jednu podstatnější vlastnost této ROM - a to vybíjení baterie, která mě vydrží oproti předchozí tovární ROM asi o polovinu méně...

    Energy ROM 3.0 Portrait3.0Energy ROM 3.0 Portrait3.0tita

    Více o této ROM na XDA-Developers

      Právě je 19.05.24 20:19