Diskuse Touch 3D MAG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskuse Touch 3D MAG

Diskusní fórum k Magazínu o telefonech HTC s grafickým prostředím Touch Flo 3D..


2 posters

    EnergyROM Series "Magic" pro DIAMOND

    avatar
    blabla


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Registration date : 29. 06. 09

    EnergyROM Series "Magic" pro DIAMOND Empty EnergyROM Series "Magic" pro DIAMOND

    Příspěvek  blabla 29.06.09 14:07

    Ahoj,chtěl jsem se zeptat,jestli vám funguje rotace displeje v této ROM-ce? Tato možnost totiž v Energy ROM není. Nainstaloval jsem si tedy TF3D2 Tweak, který to umožňuje,ale po restartu se neprovede žádná změna. Chci se zeptat, jestli se musí ještě něco nastavit,díky.

    Jinak jsem s touto ROM celkem spokojený,vytuhnutí jsem zatím (cca 2 týdny) nezaznemenal.


    Naposledy upravil blabla dne 01.07.09 2:17, celkově upraveno 1 krát
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    EnergyROM Series "Magic" pro DIAMOND Empty re:

    Příspěvek  derby00 30.06.09 1:53

    Nejsem si jistý, zda mluvíme o stejné ROM, ale EnergyROM 3.0 je určena pro Touch PRO a ne pro Diamond, pro diamond je verze: EnergyROM Series "Magic" 21820 ** Build 2009629:

    XDA-Developers

    Problém může být zde, jinak pro G-senzor je řešení např. G-Senzor SDK
    avatar
    blabla


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Registration date : 29. 06. 09

    EnergyROM Series "Magic" pro DIAMOND Empty Re: EnergyROM Series "Magic" pro DIAMOND

    Příspěvek  blabla 01.07.09 2:32

    Ahoj, s tím názvem máš pravdu, ikdyž v Diamond-u se zobrazuje jako Energy ROM 3.0. Už jsem to změnil v názvu ;-)

    Co se týká aplikace G-sensor,tak pracuje výborně. Předtím jsem použil "Gyrator 2" nebo "G-config", ale ani jeden mi nepomohl.

    Takže ti moc děkuji.

    Sponsored content


    EnergyROM Series "Magic" pro DIAMOND Empty Re: EnergyROM Series "Magic" pro DIAMOND

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je 09.05.24 4:26