Diskuse Touch 3D MAG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskuse Touch 3D MAG

Diskusní fórum k Magazínu o telefonech HTC s grafickým prostředím Touch Flo 3D..


3 posters

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond

    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond

    Příspěvek  derby00 19.03.09 18:46

    Sice s problémy, ale konečně byla XBmodem uvolněna první oficiální beta TF3D2 VGA pro HTC Touch Diamond, Touch Pro!!!

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond 090323012447485324



    Jak nahrát do telefonu?

    Základní podmínkou instalace je instalovaný MS FrameNET 3.5 !!!

    EDIT: Na oficiálním vlákně se objevila informace, že před instalací je doporučen hard reset a pro plnou funkčnost je doporučen OS build 21000 a vyšší!!!

    Také se objevila nová verze a opravný soubor předchozí verze....

    TF3D2 s opravou V1D

    Opravný balíček V1D předchozí verze V1C

    - pro instalaci opravného balíčku nejdříve vypněte TF3D a restartujte telefon, potom teprve instalujte...

    Instalace do interní paměti, měla by přepsat původní manilu!!!

    1. Zajistěte následující nastavení systému:
    • Start - Settings - Personal - Today - Items a VYPNĚTE TouchFLO 3D !!!
    • Potvrďte OK a jděte zpět na obrazovku Today
    • Jděte do Start - Settings - System - Power - Advanced a zrušte odškrtnutí u všech položek!!!
    • Potvrďte OK a vraťte se do obrazovky Today

    2. Připojte svůj telefon k počítači a nahrajte do telefonu 3 instalační balíčky z adresáře required archivu COMPLETE MANILA PACKAGE released.rar na paměťovou kartu !!! Proveďte soft-reset!!!
    3. Najděte si na paměťové kartě nakopírované soubory a instalujte v tomto pořadí!!!
    • xbmod policy.cab (SOFT-RESET!!)
    • XBmod VGA Rhodium Manila.cab (NERESETOVAT!!)
    • HTC New Contact Card.cab (NYNÍ SOFT-RESET)

    4. Zapněte TF3D2 Start - Settings - Personal - Today - Items a POVOLTE TouchFLO 3D.

    V balíčku COMPLETE MANILA PACKAGE released.rar dále naleznete adresář optional ve kterém jsou instalační balíčky pro nová upozornění, dotykové menu a ovládání hlasitosti z Touch Pro2, pro instalaci těchto balíčků je však doporučeno mít OS build 20010 a vyšší (Start - Settings - System - About) v nižším nemusí fungovat správně!!
    Dále najdete v balíšku adresář Manila tweak, ve kterém najdete tweeky pro zapnutí/vypnutí Start menu z TP2 a upravené záložky Programů...

    Češtinu a další jazyky lze doinstalovat balíčkem additionnal_language.cab

    Pokud po instalaci a spuštění TF3D2 zkolabuje záložka počasí, smažte soubory \Application Data\HTC\databases\forecast_cache.db anebo \Windows\2330fc3c_manila

    Závěrem bych rád upozornil na to, že doinstalace TF3D2 do telefonu nemusí být nejlepší řešení a autorem je doporučena instalace celé ROM obsahující TF3D2!!!
    EnergyROM 2.0 pro HTC Touch Pro
    Macadam! V1.2 pro HTC Diamond

    Všechny informace o projektu XBmod Manila Rhodium Port VGA najdete zde!!!

    Zpět k původnímu prostředí TF3D se dá dostat pouze pomocí Hard-reset nebo reinstalací ROM!!

    UPOZORŇUJI, ŽE VŠECHNY POSTUPY JSOU NEZARUČENÉ A VÝSLEDKY SE MOHOU LIŠIT NA ZÁKLADĚ VERZE ROM A BUILDU OS!!!


    Naposledy upravil derby00 dne 14.04.09 22:31, celkově upraveno 5 krát
    avatar
    RadekL_33


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Registration date : 24. 03. 09

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty Re: TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond

    Příspěvek  RadekL_33 24.03.09 17:36

    Funguje to někomu? Když nainstaluju pouze ten základní balíček, tak zůstane asi 9Mb volné paměti a je jedno kam to nainstaluju. Pokud to naisntaluju na internal storage, tak navíc neustále zobrazuje načítání touch flo.
    Písmenka v pravém sloupci v kontaktech jsou překrytá.
    Nedá se někde sehnat pouze záložka kontakty z dvojky a kalendář? To jsou jediné dvě věci z TF3D, které postrádám. Ostatní jsem již našel a zprovoznil.
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty re>

    Příspěvek  derby00 24.03.09 18:06

    Bohužel výsledek není zaručený a jak bylo napsáno, doporučuje se instalace komplet ROM s novou manilou, také je nutno brát s rezervou že jde o beta verzi...

    Na oficiálním vlákně se objevila informace, že před instalací je doporučen hard reset a pro plnou funkčnost je doporučen OS build 21000 a vyšší!!!

    Také se objevila nová verze a opravný soubor předchozí verze....

    Nová verze V1B

    Opravný balíček V1B předchozí verze

    Jiná možnost získat nový kalendář z manily apod. nenní!!!
    avatar
    RadekL_33


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Registration date : 24. 03. 09

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty Re: TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond

    Příspěvek  RadekL_33 24.03.09 18:17

    Novou verzi jsem také vyzkoušel a neviděl jsem rozdíl. HR jsem také zkoušel a OS Build mám vyšší verzi. Tak nevím. Rád bych přeinstaloval celou ROM, jenže není k mání pro DIAMOND. Pouze pro PRO.
    avatar
    RadekL_33


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Registration date : 24. 03. 09

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty Re: TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond

    Příspěvek  RadekL_33 24.03.09 18:22

    Ještě jeden dotaz, prosím. Kam to instalovat? Zkusil jsem jak přímo do zařízení, tak i na internal storage a v obou případech mi to zbaštilo skoro veškerou paměť (storage). Je to možné?
    Jinak dobrá fotka, hvězdná brána je supr. :-)))
    avatar
    rachtl


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Registration date : 25. 03. 09
    Location : Usti nad Orlici / Ostrava (study)

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty funguje

    Příspěvek  rachtl 25.03.09 2:52

    Zdravim, ted jsem instaloval V1B na nejnovejsi Eržiku v Diamondovi a bezi to jak vztekly. Instaloval jsem presne podle doporuceneho postupu: HR->vypnuti TF3D, zamitnuti vypinani napajeni->SR->kopie .cab do internal storage, instalace xbmod policy->SR->XBmod_VGA_Rhodium_Manila FIX V1C.cab, HTC New Contact Card.cab-> SR-> povoleni TF3D, instalace additionnal_language.cab. Jdu spat, dalsi dojmy napisu navecer
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty Re: TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond

    Příspěvek  derby00 25.03.09 4:04

    RadekL_33 napsal:Ještě jeden dotaz, prosím. Kam to instalovat? Zkusil jsem jak přímo do zařízení, tak i na internal storage a v obou případech mi to zbaštilo skoro veškerou paměť (storage). Je to možné?
    Jinak dobrá fotka, hvězdná brána je supr. :-)))

    Instalace do interní paměti, měla by přepsat původní manilu!!!
    avatar
    RadekL_33


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Registration date : 24. 03. 09

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty Re: TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond

    Příspěvek  RadekL_33 25.03.09 11:02

    No postup jsem taky dodržel, možná bude problém, že mám poslední oficiální ROM.
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty RE:

    Příspěvek  derby00 25.03.09 15:11

    Těžko říci, buildů OS a verzí ROM je již mnoho a uživatelé se již dělí do dvou skupin, jedni spokojení a jedni nespokojení...

    Nutno dodat, že se jedná zatím stále o beta verzi!
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty TF3D2 V1c

    Příspěvek  derby00 26.03.09 1:59

    Opět se objevila nová verze a opravný soubor předchozí verze....

    TF3D2 s opravou V1C

    Opravný balíček V1C předchozí verze

    - pro instalaci opravného balíčku nejdříve vypněte TF3D a restartujte telefon, potom teprve instalujte...


    Naposledy upravil derby00 dne 07.04.09 10:56, celkově upraveno 1 krát
    avatar
    RadekL_33


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Registration date : 24. 03. 09

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty Re: TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond

    Příspěvek  RadekL_33 30.03.09 22:32

    Tak tedy nevím pánové. Tato instalace mi nenahradila současné TF3D, ale pouze naistalovala pár věcí navíc. Navíc nefunguje příliš korektně a bere spoustu paměti. Čekal jsem, že bude mít i tu super klávesnici z dvojky,ale ono nic. Po naisntalování těchto cabů a pár drobností mi zbude jen 6Mb paměti.
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty Opravný balíček V1D

    Příspěvek  derby00 07.04.09 10:58

    Opět se objevila nová verze a opravný soubor předchozí verze....

    TF3D2 s opravou V1D

    Opravný balíček V1D předchozí verze V1C

    - pro instalaci opravného balíčku nejdříve vypněte TF3D a restartujte telefon, potom teprve instalujte...
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty Macadam! V1.2

    Příspěvek  derby00 14.04.09 22:33

    Konečně se urodila ROM s TF3D2 pro HTC Diamond

    Macadam! V1.2 pro HTC Diamond

    Pokud má někdo otestovat tuto ROM na svém Diamondu, napište prosím své postřehy na diskusním tématu Macadam! V1.2 pro HTC Diamond

    Dále bych rád oznámil, že v minulých dnech byl konečně vygrabován TF3D2 z oficiálního Topazu a nyní XBMod a jeho tým pracuje na jeho portování pro VGA zařízení.

    Nová verze by měla odstranit spoustu chyb v neoficiálním TF3D, se kterým se dosud pracovalo!!!
    avatar
    RadekL_33


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Registration date : 24. 03. 09

    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty Re: TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond

    Příspěvek  RadekL_33 21.04.09 12:03

    Tak se mi po velké snaze podařilo flashnout oficiální ROM a konečně jsem mohl vyzkoušt několik ROM z XDA, přišlo zklamání. Chtěl jsem zkusit hlavně WM 6.5, vyzkloušel jsem jich 6, ale žádná nebyla plně propracovaná do hloubky, bylo to jen šméčko a navíc nefungovaly korektně. Zkoušel jsem také různé ROMky s implementací TOUCH FLO 3D 2, je v nich spousta chyb a také nejsou propracované do hloubky. Asi nejlepší a nejpropracovanější a také relativně dobře fungující je Eržika s Touch Flo 3D 2. Funguje bez problémů a navíc zůstává hafo volné paměti. Doporučuji vyzkoušt.

    Sponsored content


    TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond Empty Re: TF3D2 na zařízeních HTC Touch PRO / Diamond

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je 20.05.24 4:42