Diskuse Touch 3D MAG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskuse Touch 3D MAG

Diskusní fórum k Magazínu o telefonech HTC s grafickým prostředím Touch Flo 3D..


2 posters

    Pomoc!!! Touch Flo 3D

    avatar
    Retova


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Registration date : 18. 06. 09

    Pomoc!!!    Touch Flo 3D Empty Pomoc!!! Touch Flo 3D

    Příspěvek  Retova 18.06.09 20:12

    DObrý den,
    měl bych dotaz jak znovu zprovoznit touch flo u meho htc touch pro
    U meho zařízení jsem dával hard reset a telefon se mi vrátil do puvodniho nastavení od továrny ale bez Touch Flo. Start a některé položky jsou černé ještě od původního touch flo ale plocha už dotyková není je zelená a dotykové menu na posouvání prstem zcela chybí tak se chci zeptat jestli to jde nějak vrátit zpět aby menu bylo takové jako když jsem telefon kupoval.
    Dokážete mi někdo pomoct co s tím? protože já už sem uplně bezradny.
    diky moc
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    Pomoc!!!    Touch Flo 3D Empty re:

    Příspěvek  derby00 22.06.09 16:50

    To co píšeš je dost obecné, rozhodně to není standardní chování po navrácení telefonu do výchozího nastavení...

    Spíš to vypadá, jako by neproběhlo úplné obnovení nastavení (přerušené uživatelem, napájením při obnově)

    Případně jestli jsi nezkoušel nahrávat jinou ROM a neproběhlo vše dobře...

    Rozhodně se pokus znovu dát obnovení továrního nastavení, pokud se tam dostaneš a ujistit se že vše proběhne do konce!

    Pokud to nepůjde, zkus, pokud se alespoň telefon dokáže spojit s PC pomocí ActiveSynch a pokud ano, pokus se stáhnout aktuální rom ze stránek HTC pro svůj telefon a zkus telefon flashnout (rozhodně nepoužívej ROM neoficiálních zdrojů přišel bys o záruku, kdyby vše zmiňované nefungovalo)

      Právě je 19.05.24 22:42