Diskuse Touch 3D MAG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskuse Touch 3D MAG

Diskusní fórum k Magazínu o telefonech HTC s grafickým prostředím Touch Flo 3D..


2 posters

    Touch Flo 2D - Manilla 2D

    avatar
    Stano


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Registration date : 11. 07. 09

    Touch Flo 2D - Manilla 2D Empty Touch Flo 2D - Manilla 2D

    Příspěvek  Stano 11.07.09 14:02

    Zdravím

    som ešte celkom čerstvý majiteľ HTC Touch Pro a rád by som vyskúšal Manillu ale čo som našiel a nainštaloval nefungoval korektne resp sa celá zobrazil iba v 1/4 hornej obrazovke ( zvyšok 3/4 obrazovky zostala čierna). A nejak si neviem ani rady s odinštalovaním toho Manilla. Pri pokuse mi vždy vypíše chybu: Manilla 2D was not complety removed. Do you want to remove it from the list of installed programs?

    Takže by som potreboval poradiť ako odinštalovať Manillu 2D a nájsť korektnú verziu. Rád by som manillu 2D s pôvodným čiernym dizajnom ako je Touch Flo 3D.

    Predom ďakujme

    PS: teraz som si všimol že aj ikona taskmanagera vhornej časti obrazovky je oveľa menšia a aj menu nastavenie hlasitosti je posunutá do hornej časti obrazovky.
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    Touch Flo 2D - Manilla 2D Empty re:

    Příspěvek  derby00 21.07.09 13:01

    Zkušenosti s Manillou 2D v Touch Pro nemám, můžeš zkusit tuto verzi a výsledky jsou nejisté....

    Manila2D Update 22 (1911) all-in-one installer for VGA devices

      Právě je 08.05.24 13:15