Diskuse Touch 3D MAG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Diskuse Touch 3D MAG

Diskusní fórum k Magazínu o telefonech HTC s grafickým prostředím Touch Flo 3D..


2 posters

    HTC Touch 2 (Mega)

    avatar
    marrroc


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Registration date : 06. 01. 10

    HTC Touch 2 (Mega) Empty HTC Touch 2 (Mega)

    Příspěvek  marrroc 06.01.10 12:23

    Mám nové PDA HTC Touch 2 (Mega) a chci se zeptat, zda mám rozhraní z tohoto fóra, tedy Touch Flo 3D "2"? Chtěl bych nějaký konfigurátor a nevím co použít. Jak jsem zjistil z vlastní zkušenosti, konfigurátor na Manilu skutečně nelze použít - ještě, že jsem měl backup. Smile
    avatar
    marrroc


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Registration date : 06. 01. 10

    HTC Touch 2 (Mega) Empty Re: HTC Touch 2 (Mega)

    Příspěvek  marrroc 07.01.10 10:31

    Odpovím si sám. TouchFlo 3D je pouze pro VGA displeje. Já mám QVGA, proto mám TouchFlo 2D 2.0 Manila. Ten můj problém měl jiné příčiny.
    derby00
    derby00


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Registration date : 18. 03. 09
    Age : 44
    Location : Lazně Bohdaneč

    HTC Touch 2 (Mega) Empty re:

    Příspěvek  derby00 20.01.10 17:48

    přesně tak...
    Jenom dodám, že časem většinou nadšenci vydávají vlastní vylepšení, porty a ROM díky čemuž mohou uživatelé v budoucnosti využívat služby původně nepodporované svým telefonem. Např. provozování Touch Flo 3D 2.5 (původně WVGA) na HTC Diamond, kde je původně Touch Flo 3D (VGA)

    Vše ovšem záleží na velikosti uživatelské základny. Jelikož již jsem nějaké porty Touch Flo 3D 2.0 na (QVGA) viděl je možné že i HTC Touch 2 se časem dočká...

    Sponsored content


    HTC Touch 2 (Mega) Empty Re: HTC Touch 2 (Mega)

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je 09.05.24 0:00